3 листопада у великій залі міськвиконкому відбулась апаратна нарада за участю міського голови.

На початку наради міський голова С.А. Супрун розповів присутнім про те, як світова економічна криза позначилась на соціально-економічному стані міста. Через те, що підприємство ВАТ «Полтавський ГЗК» змушене знизити видобуток залізної руди, за словами Сергія Андрійовича, уже сьогодні можна спрогнозувати зменшення грошових надходжень до бюджетів усіх рівнів. Як зазначив Супрун С.А., комбінат переходить на режим економії заробітної плати, для чого створює працівникам так звані «плаваючі» графіки роботи. Не виключено, що свій штат у бік скорочення переглядатимуть і органи місцевого самоврядування. Так, через 2 тижні Мінрегіонбуд розгляне штатні розписи на відповідність до стандартів якості ISO 9000:2001 через те, що Мінфін планує запровадити їхнє скорочення.

Окремо міський голова зупинився на питаннях колегії, яка відбулась нещодавно в обласній державній адміністрації. Сергій Андрійович розповів: голова ОДА і голова обласної ради схиляються до думки, що дербюджет -2009 не буде прийнято вчасно, тому виникає необхідність в економії міських бюджетів. Але, як і раніше, Комсомольськ намагатиметься своєчасно виплачувати заробітну плату, нарахування на заробітну плату, а також здійснювати розрахунки за енергоносії.

С.А. Супрун зазначив, що Комсомольськ вчасно розпочав опалювальний сезон, але сьогодні підприємство теплоенергетики працює в обмеженому режимі, оскільки погодні умови поки що дозволяють це робити. Принагідно Сергій Андрійович попросив керівників бюджетної сфери раціонально підходити до питання використання електричної енергії, води і тепла.

Одним із проблемних питань сьогодення міський голова назвав принципове протистояння мешканців будинку №18 по вул. Леніна із забудовником, який поруч із будинком проводить будівельні роботи. Так, мешканці будинку оголосили про безстрокову акцію протесту з 1 листопада, попросивши в управління архітектури та містобудування надати копії документів, що надають дозвіл приватному підприємцю на виконання будівельних робіт. Сергій Андрійович попросив виконати заявку мешканців цього будинку і повідомив, що направив письмові звернення до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю та прокуратури з проханням видати забудовнику припис про припинення будівельних робіт до вирішення даного питання по суті (тобто, до прийняття судового рішення). Спеціалісти юридичного відділу міськвиконкому працюють над підготовкою відповіді мешканцям будинку №18 по вул. Леніна, які звернулись до міськвиконкому стосовно перенесення будівництва.

Міський голова звернувся до начальників управлінь, відділів і служб виконкому з проханням уважно ставитись до скарг і звернень громадян, надаючи на їхні запити обгрунтовані, змістовні і конкретні відповіді.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець оголосила дату чергової сесії міськради (5 листопада), на якій, зокрема, буде затверджено перелік номінацій і порядок визначення переможців конкурсу «Людина року-2008».

Також Неля Ростиславівна зазначила, що з 4 по 20 листопада у Комсомольську проводитиметься єдиний день інформування населення за темою «До Дня пам\'яті жертв голодоморів в Україні». Секретар міської ради повідомила, що 7 листопада міська організація КПУ проводитиме мітинг до чергової річниці Жовтневої революції. Неля Ростиславівна наголосила, що всі заходи політичного характеру у місті мають проводитись у правовій площині.

Керуюча справами міськвиконкому Л.Б. Кошара розповіла про стажування завідувача сектора роботи зі зверненнями в обласній держадміністрації. Любов Борисівна зазначила: останнім часом зросла кількість звернень мешканців Комсомольська до вищих інстанцій. У першому півріччі 2009р. планується перевірка виконання виконавчими органами Комсомольської міської ради Закону України «Про звернення громадян» та відповідного Указу Президента України від 07.02.08р. №109/2008. Керуюча справами зауважила керівникам управлінь, відділів і служб виконкому, що у кожному з них повинен бути спеціаліст, який би займалася виконанням даного Указу щодо звернень громадян. Любов Борисівна нагадала тему телепередачі «Діалог з владою»

25 листопада - «Про ринок землі у Комсомольську». Цього ж дня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Також Кошара Л.Б. звернула увагу присутніх на те, що триває кампанія з передплати періодичних видань і попросила, по можливості, передплатити «Голос України», «Урядовий кур\'єр», «Вісник Президента України», «Зорю Полтавщини» і «Громадську думку».

На апаратній нараді виступили також представники МВ УМВСУ та ДАІ, які розповіли присутнім про стан правопорядку і ситуацію на дорогах Комсомольська. В цілому ж, як зазначив начальник ДАІ А.В. Сербін, зі встановленням двох світлофорних об\'єктів у місті значно знизилась кількість дорожно-транспортних пригод. Проблеми ж зі світлофором на перехресті вулиць Молодіжної і Гірників начальник УЖКГ П.Б. Василюк пообіцяв вирішити протягом тижня.

Начальник відділу культури і туризму І.І. Зеленська попросила присутніх взяти активну участь у визначенні номінацій та кандидатів на перемогу у міському конкурсі «Людина року-2008», а також повідомила про культурно-масові заходи, що відбуватимуться у Комсомольську найближчим часом. Так, 7 листопада о 18.00 у великій залі ПКіТ відбудеться шоу «Центр паралельності» за участю балетної школи Г.М. Чапкіса і танцювального колективу з Комсомольська «Джаз-Модерн «Рема», а 9 листопада з 17.00 по 19.00 — святковий гала-концерт переможців відбіркових турів конкурсу «Шукаємо таланти». Про заходи, які заплановано провести у листопаді-грудні поточного року, розповіла також начальник відділу у справах сім\'ї та молоді Т.В. Оробченко.