28 липня відбулась апаратна нарада першого заступника міського голови Ю.М. Мухи.

Особливу увагу Юрій Миколайович приділив питанням формування бюджету міста на 2009р.та благоустрою Комсомольська.

Зокрема, перший заступник міського голови доручив відповідним службам зробити детальний аналіз витрат води, тепла, електроенергії бюджетними установами міста з тим, щоб розрахувати для кожної з них нормативні ліміти цих витрат (таким чином планується вивільнити додаткові кошти).

Юрій Миколайович зазначив, що в цілому у місті завершено роботи з покосу трави, і відповідні служби приступили до виконання ямкового ремонту доріг.

Гострим залишається питання релізації живої риби без відповідних документів і дозволів на стихійних ринках міста, - наголосив Юрій Миколайович. Для того, щоб вирішити це питання, приватним підприємцем І.А. Сорокою (Центральний ринок) придбано 2 холодильні камери для зберігання риби, але ці камери, згідно зі санітарно-гігієнічними нормами, не можна встановлювати у м\'ясному павільйоні. Тому наразі вирішується питання надання спеціального приміщення для торгівлі живою рибою. Перший заступник міського голови дав доручення ГФ «Міська міліція» посилити роботу з вилучення і знищення живої риби у торговців на стихійних ринках і активніше долучатися до роботи по складанню адмінпротоколів на порушників громадського порядку.

Секретар міської ради Неля Карпець доповіла, що чергова сесія міської ради відбудеться 20 серпня, і наголосила на тому, що наближаються великі державні свята — День державного прапора (23 серпня) і День Незалежності України  (24 серпня). Неля Ростиславівна попросила керівників підприємств, установ, організацій міста приділити належну увагу питанню відзначення цих свят.

Заступник міського голови Тетяна Прокопенко у своєму виступі зазначила наступне: оскільки у 2008-2015р.р. очікується значне зростання ціни на природний газ, в цілому по країні проводяться заходи щодо зниження споживання природного газу та електричної енергії (це стосується і Комсомольська). Міністерство житлово-комунального господарства розробляє стратегію реформування цієї галузі, яка потребує залучення додаткових коштів. Однією зі складових цієї стратегії є зміна принципу формування тарифів на комунальні послуги — їх пропонується формувати «згори», і тоді підвищення мінімальної зарплати, зростання ціни на газ автоматично позначатиметься на рівні тарифів.

Керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара наголосила на виконавчій дисципліні і посиленні контролю за проходженням документів, озвучила дати і теми проведення передач «Діалог з владою» (ТРК «ГОК») і «Прямого проводу» на міському радіо. Так, 29 липня у телепередачі «Діалог з владою» братимуть участь секретар міської ради Неллі Карпець і начальник відділу у справах сім\'ї та молоді Тетяна Оробченко (тема - «Про молодіжну політику в

м. Комсомольську»), 4 серпня у радіопередачі «Прямий провід» на запитання радіослухачів відповідатимуть перший заступник міського голови Юрій Муха і голова правління ГФ з ОГП «Міська міліція» Сергій Хряпа (тема — про торгівлю на ринках Комсомольська, а також робота щодо ліквідації у місті стихійних ринків), а 26 серпня у телепередачі «Діалог з владою» розглядатиметься питання щодо стану правопорядку в місті. Любов Борисівна оголосила також про додатковий набір слухачів до академії державного управління на заочну та заочно-дистанційну форми навчання: прийом документів — з 1 по 25 серпня, вступні іспити — 27-29 серпня