12 жовтня міський голова Сергій Андрійович Супрун провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету, підприємств, бюджетних установ, закладів, організацій міста.

Очільник Комсомольська розпочав нараду з розпорядження про початок нового опалювального сезону в місті з 12.10.2015. У ході роботи розглянули питання виконання бюджету; стан освоєння бюджетних коштів головними розпорядниками коштів; забезпечення учасників АТО житлом, ділянками під житлову забудову, санаторно-лікувальними путівками.

Заслухали звіти керівників служб про моніторинг цін по місту, стан пожежної безпеки у місті та навколо нього, епідеміологічну та кримінальну ситуацію.

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів міськради, виконавчого комітету, комунальних підприємств.