засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

07 лютого 2019                                                                          м. Горішні Плавні

15-00                                                                                        Мала зала міськради

1.  Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2019 рік.

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури

2.  Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2019 рік.

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури

3.  Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік.

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури

4.  Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Горішньоплавнівській міської ради.

Доповідає: Шеремет Світлана Олександрівна – завідувач сектору з інформаційної та внутрішньої політики

Запрошений: Олешко Сергій Сергійович – голова громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді

5.  Про затвердження організаційно-методичних рекомендацій щодо навчання населення міста Горішні Плавні до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Доповідає: Вертегел Наталія Валентинівна – головний спеціаліст відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

6.  Про зняття з контролю рішення 38 сесії сьомого скликання Горішньоплавнівської міської ради від 16 жовтня 2018 «Про реорганізацію комунального закладу Горішньоплавнівська міська лікарня шляхом перетворення».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – т.в.о. начальника управління охорони здоров’я

7.  Різне.