засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

07 лютого 2019                               м. Горішні Плавні

13-30                                           Мала зала міськради

1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

3.   Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості».

4.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Вічність».

5.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири №84 у житловому будинку №7 по вулиці Гірників у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про приватизацію кімнати №317 в гуртожитку по вул. Портова, буд. №1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

7.  Про приватизацію кімнати №503 в гуртожитку по вул. Строни, буд. №23.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

8.  Про прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні об’єктів соціальної інфраструктури від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна - начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

Запрошені:

Мінязєв Вячеслав Данилович – директор благодійного фонду ПГЗК

Мельник Ігор Анатолійович – директор КП «Рембудсервіс»

9.  Про прийом-передачу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської витрат по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчику СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської м. Горішні Плавні Полтавської області».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович - начальник управління по інвестиціях та будівництву

10.   Про прийом-передачу дошкільному навчальному закладу «Дзвіночок» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення ДНЗ «Дзвіночок» м. Горішні Плавні Полтавської області».

11.   Про прийом-передачу дошкільному навчальному закладу «Чебурашка» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення ДНЗ «Чебурашка» м. Горішні Плавні Полтавської області».

12.  Різне.