У місті Санта Марія дель Анжелі (Італія) триває чемпіонат Європи з боксу серед жінок-молоді та юніорок, в якому у складі збірної України виступає представниця Полтавщини Анна Охота

23 липня наша землячка у чвертьфіналі першості серед жінок-молоді (до 23 років) у ваговій категорії до 51 кг перемогла Каріну Сіренову (Чехія). Тож, 26 липня у півфіналі Анна Охота зустрінеться з Кристиною О’Хара (Ірландія), яка у чвертьфіналі перемогла Уорд Хейлі (Англія), а перед тим — в 1/8 фіналу — Еріман Істік (Туреччина). В іншому півфіналі (до 51 кг) відбудеться поєдинок Катерина Пальцева (Росія) — Алісія Холскен (Голландія). Фінальний поєдинок у цій категорії відбудеться 27 липня.

Крім нашої землячки у півфіналах молодіжного Євро-2014 боксуватимуть українки: Анна Білоус (до 69 кг), Анастасія Станкевич (до 81 кг), Валерія Манчак (до 57 кг) та Ірина Вінник (понад 81 кг). Таким чином у молодіжному чемпіонаті Європи українки вже завоювали як мінімум 5 бронзових медалей.