Акція «Милосердя» триває до 1 червня

18 травня в малій залі виконкому зібралися представники учнівських колективів загальноосвітніх шкіл міста, професійних гірничого та будівельного ліцеїв, політехнічного технікуму, щоб передати зібрані на лікування дворічної Даринки Кисельової кошти її бабусі – Г.П.Полушиній. Гроші в сумі 10тис.495грн.91коп. були зібрані під час вуличних акцій з 14 по 16 травня. До цієї суми додали ще 753грн.65коп., вилучені зі скриньки, що знаходиться на першому поверсі міськвиконкому. Вручаючи кошти, діти бажали Даринці якнайшвидшого одужання. Заступник міського голови Н.Д.Угнічева та начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко подякували всім, хто долучився до акції «Милосердя» і побажали міцного здоров’я. Зокрема, Тетяна Володимирівна зазначила, що остання широкомасштабна акція зі збору коштів відбудеться в Міжнародний день захисту дітей – 1 червня. До того ж, у міськвиконкомі стоятиме скринька лдля пожертвувань. Не будьмо байдужими до чужої біди!