Афганістан живе в душі моїй…

Традиційно в лютому місяці в Комсомольську проходять заходи, приурочені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ з Афганістану. Нинішнього року,10 лютого, у великій залі міськвиконкому відбулось нагородження учасників бойових дій на території інших держав. Церемонію нагородження провели перший заступник міського голови Д.Г.Биков та військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК, підполковник Е.М. Марченко. Медалі «Воинская доблесть», «Ветерану воину-интернационалисту», «Учаснику локальных войн» були вручені 52 членам Української Спілки Воїнів Афганістану та учасникам бойових дій на території інших держав. Цього ж дня в Палаці культури і творчості за участю представників органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій ветеранів Афганістану, учасників бойових дій на території інших держав, громадськості нашого міста відбулися урочистості до 23-ї річниці виведення військ з Афганістану та концерт гурту «Долг» з м.Тернопіль. В ході заходу воїнів-ветеранів, матерів загиблих воїнів-афганців вітали міський голова С.А.Супрун, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, голова Спілки ветеранів Афганістану м.Комсомольська В.М.Рубан.

У своєму вітальному слові голова Спілки ветеранів Афганістану В.М.Рубан зазначив, що міська влада, Благодійний фонд «Полтавський ГЗК», приватні підприємці надають Спілці значну фінансову допомогу і висловив сподівання на подальшу співпрацю. Як знак вдячності, він вручив міському голові С.А.Супруну, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу медалі «За громадянську мужність». Квіти та грошові винагороди отримали матері загиблих воїнів.

Пісні у виконанні ветеранів війни в Афганістані – гурту «Долг»,- а також відеофільм,  зворушили серця усіх бойових побратимів, їх рідних та друзів, усіх, в кому живе священна пам’ять про мужність і героїзм наших земляків- учасників бойових дій.