Адміністративний будинок ОСН “Тріада-21” відкрито

16 жовтня для мешканців мікрорайонів приватної забудови Піддубне, Низи та Золотнишине було урочисто відкрито адміністративний будинок органу самоорганізації населення “Тріада-21”. На захід завітали міський голова Комсомольська С.А. Супрун, його заступники, голова правління ВАТ « Полтавський ГЗК» В.В. Лотоус, керівники міських управлінь та установ, голова комітету самоорганізації населення Л.М. Козел, громадськість.

Упродовж семи років орган самоорганізації населення бере участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку мікрорайону, створює умови для безпосередньої участі жителів у вирішенні питань місцевого значення. Основне завдання “Тріади-21” – задоволення соціальних, культурних, побутових потреб жителів. Але для успішної роботи будь-якої організації потрібні відповідні умови. У комітету їх до цього часу не було. Відкриття такого приміщення - велике свято для всіх мешканців мікрорайону, адже адміністративний будинок створений саме для них.

Очільник Комсомольська першим привітав мешканців мікрорайонів та усіх присутніх. У своїй промові він зазначив, що відкриття адміністративного будинку – це прекрасна і знакова подія, яка стала можливою завдяки спільним зусиллям міської влади і потужного ресурсу Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. “Ми намагаємося робити все для того, щоб створити сприятливий клімат для проживання кожного громадянина не лише в багатоповерхових будинках нашого міста, а й у мікрорайонах приватної забудови, - наголосив міський голова. – Сьогодні уже маємо освітлені вулиці, починаємо поспутово їх асфальтувати, реалізовуємо проекти із будівництва водогонів, системи централізованої каналізації. Є плани щодо реорганізації інженерної і транспортної інфраструктури для зручного сполучення з містом, поетапно вирішується програма підвезення дітей мікрорайону до шкіл Комсомольська”.

Протягом багатьох років комітет самоорганізації населення “Тріада-21”  і організаційно і матеріально підтримує голова правління ВАТ “Полтавський ГЗК” В.В. Лотоус. Ініціатива будівництва цього приміщення належить саме йому. Близько мільйона гривень було виділено з Благодійного фонду “Полтавський ГЗК” на реалізацію даного проекту. Віктор Вікторович запевнив, що будинок споруджений за найвищими екологічними та технологічними стандартами.

Почесну місію символічного перерізання стрічки виконали міський голова Комсомольська С.А. Супрун та голова правління  “ПГЗК” В.В. Лотоус. Голова комітету самоорганізації населення “Тріада-21” Л.М. Козел зазначила, що зі створенням новобудови, розначно покращиться.Тут планується відкрити філіал банку, аптеку, облаштувати актову залу, міні-спортзал і таке інше. З міського бюджету виділені кошти на придбання меблів, різноманітної техніки. Приватні підприємці надали фінансову допомогу для проведення в усі кімнати Інтернету, придбання систем для поливання та робіт з їх установки.

Сподіваємося, що цей затишний куточок принесе користь, моральне і духовне задоволення мешканцям мікрорайонів. Скоро він оживе і стане культурним і соціальним центром всього населення Піддубного, Низів та Золотнишиного.

Роман СТРОМИЛО. Фото автора.