Шановні служителі закону!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

Бути правником почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня за порадою та допомогою до вас звертаються тисячі громадян. Тож прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту комсомольчан. Латинське "юрис" означає не тільки "право", але й "справедливість". Переконаний, що юристи Комсомольська, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам територіальної громади, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть максимум зусиль для утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Бажаю вам міцного здоров\'я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя, успіхів на професійній ниві та безумовного дотримання букви закону.

Міський голова                          С.А. Супрун