Шановна громадо!

7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування — свято територіальних громад. Місцеве самоврядування – найбільш наближений до людей рівень влади, який базується на активності та ініціативі громадян і відіграє провідну роль у налагодженні плідної співпраці громадськості та обраних нею представницьких органів. Міська влада Комсомольська завжди відчувала розуміння і підтримку своєї територіальної громади, адже всі прогресивні починання у місті здійснені завдяки ініціативі його мешканців, небайдужих до проблем становлення і розвитку наймолодшого міста Полтавщини. Навіть за умов світової кризи і політичної нестабільності Комсомольську є чим пишатися у різних сферах життєдільяності. Дякую, дорогі земляки, за вашу увагу до проблем громади, слушні пропозиції і підтримку.

Тож нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому, порозуміння і єдності задля розвитку та добробуту кожної родини. Бажаю вам, шановні, міцного здоров\'я на довгі роки, щастя, невичерпної енергії. Нехай ніколи не покидають вас віра, надія, любов.
Зі святом!

Міський голова                     С.А. Супрун