9 травня 2008р. виповнилося 63 роки з дня Перемоги над фашистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні. Цю дату пам\'ятатиме не одне покоління вдячних нащадків за можливість жити, працювати, виховувати дітей на вільній землі. Подвиг ветеранів цієї жахливої війни – безсмертний, пам\'ять народу - нетлінна…

Комсомольчанам про події війни нагадує Меморіал «Вічний вогонь».

Покладанням квітів до цього меморіалу розпочалося святкування Дня Перемоги у Комсомольську. У заході брали участь міська адміністрація, ветеранські організації, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ, навчальних закладів, православне духовенство міста.

Більше години тривала церемонія покладання квітів та вінків до меморіалу «Вічний вогонь», після чого відбувся урочистий мітинг.

«Ми не маємо права забувати про подвиг наших батьків. Завдяки їхній витримці, звитязі, героїзму ми сьогодні живемо і вільно плануємо майбутнє. Тож нехай Бог дає нинішнім ветеранам здоров\'я, наснагу, сили прожити ще багато літ», - зазначив у своїй промові міський голова Сергій Супрун.

Зі святом Перемоги ветеранів привітали також голова міської ради ветеранів Віра Станицька, секретар міської ради Неллі Карпець, генеральний директор ВАТ «Полтавський ГЗК» В. Лотоус, народний депутат України

О. Попов, заступник міністра транспорту і зв\'язку В. Бадагов.

Міський хор ветеранів війни вдень подарував комсомольчанам святковий концерт.

Увечері Палац культури і творчості гостинно відкрив двері для усіх бажаючих отримати насолоду від виступів вокального ансамблю „Натхнення” і танцювального колективу „Глорія”.