Шановні журналісти!

altПрийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Також вітаю всіх, хто тісно пов\'язаний із засобами масової інформації своєю долею: творчістю, працею, співробітництвом.

Словенський афорист Жарко Петан казав: «Про світле майбутнє піклуються політики, про світле минуле — історики, про світле теперішнє — журналісти».

Ви — літописці нашої сучасності, і від того, як донесете до читача, слухача і глядача інформацію, залежить формування громадської думки про явища та події сучасності.

Тож нехай ніколи не зраджує вам прагнення служити істині, завжди гострим буде перо, чистим — сумління, полум\'яним і переконливим — журналістське слово.

Зичу всім міцного здоров\'я, статку, невичерпної енергії, творчого натхнення і особистого щастя!

Міський голова                                            С.А. Супрун