20 жовтня у великій залі виконкому відбулась 52-а сесія, якою завершилась каденція депутатів Комсомольської міської ради п’ятого скликання.

На розгляд сесії в першу чергу було запропоноване питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2010рік за поданням листів головних розпорядників коштів в розрізі кодів функціональної та економічної класифікації видатків. З цього питання доповіла начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна. Депутати затвердили внесення змін до рішення 48-ї сесії міської ради від 17.05.2010р. згідно з додатками 1-3.

На сесії були розглянуті питання освіти, культури та спорту. Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина інформувала присутніх про стан виконання Програми «Вчитель». Вона акцентувала увагу на реалізації напрямків Програми за активної підтримки міського голови та міської ради.

Виконання Програми реалізовувалось через діяльність таких колективних форм методичної роботи, як міські методичні об’єднання, семінари-практикуми, школи ППД, творчі та ініціативні групи, міні-лабораторії, майстер-класи. В умовах конкурентоспроможності в ЗНЗ міста впроваджується автоматизована система управління (АСУ) «Рейтинг». Це дає змогу громадськості порівняти навчальні заклади міста не тільки між собою, а й у розрізі ДНЗ України. Виконання програми широко висвітлювалось через міські ЗМІ.

Депутати затвердили питання надання пільг у сплаті за навчання учням ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа», які будуть проводитись в межах затверджених бюджетних асигнувань міського відділу культури і туризму.

З питань житлово-комунального господарства доповідав начальник УЖКХ Б.П.Василюк. Він виніс на розгляд сесії питання затвердження в новій редакції заходів по виконанню програм «Благоустрій міста» на 2010рік і «Розвиток міських доріг» на 2010рік, «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2010 рік.

На сесії депутати затвердили звернення підприємців Комсомольська до депутатського корпусу Комсомольської міської ради, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів з відповідними вимогами .

Секретар міської ради Н.Р.Карпець поінформувала присутніх про хід підготовки до місцевих виборів. Вона зазначила, що станом на 17.10.2010 року було видано на кожну виборчу дільницю списки виборців. На 20 жовтня всі жителі міста мали отримати іменні запрошення. До 27 жовтня включно можна перевірити наявність особи в списку. Неля Ростиславівна наголосила на тому, що в цьому році збільшилась кількість дільниць, тому відбулися зміни в розподілі будинків по дільницях, а отже, необхідно уважно перевірити адресу своєї виборчої дільниці.