Далі за порядком денним міський голова С.А.Супрун звітував про виконання повноважень за три роки свого перебування на посаді міського голови. (Звіт поданий далі).
Наступним в ході сесії були винесені фінансові питання, а саме – затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2010 року та внесення змін до показників міського бюджету на 2010рік, про що доповіла заступник начальника міського фінансового управління А.І.Говорун. Депутати затвердили звіт та внесені до нього зміни.
Також народні обранці ухвалили низку рішень з питань комунальної власності, економічного розвитку та ресурсів, житлово-комунального господарства та екології, організаційні питання.
З питань земельної політики, про які доповідала начальник відділу земельної політики та дозвільних процедур Т.В.Рожковська, депутати, зокрема, затвердили рішення про надання дозволу ВАТ «Полтавський ГЗК» на укладання договорів суборенди земельних ділянок з ТОВ «Єристівський ГЗК».
З питань архітектури та містобудування спірним виявилося питання про надання дозволу ФО-П Сороці Н.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання договору на встановлення земельного строкового сервітуту для розміщення будівельного майданчика. Рішення з цього питання не було прийнято.
Секретар міської ради Н.Р.Карпець поінформувала присутніх про участь депутатів міської ради у засіданнях постійних комісій, сесіях міськради за 1-е півріччя 2010року, про підсумки візиту до Рацибозького повіту в Республіці Польща, про прийом виборців депутатами міської ради та надання матеріальної допомоги виборцям.

Звіт міського голови