16 січня 1962 року в Комсомольську вперше пролунали позивні міського радіо. З того часу пройшло 50 років, та щодня міське радіо слухають, люблять і шанують комсомольчани.
Саме 16 січня нинішнього року в малій залі міськвиконкому колектив редакції міського радіо, колишніх його працівників прийшли привітати міський голова, його заступники, колеги з ТРК «ГОК ТВ», представники друкованих ЗМІ. Вітаючи винуватців свята, міський голова С.А.Супрун зазначив, що головними показниками роботи працівників радіо є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об\'єктивність у висвітленні подій. Він подякував працівникам радіо та всім тим людям, які у свій час працювали в редакції міського радіо, за плідну працю на благо міста та вручив грошовий сертифікат для придбання в редакцію комп’ютера.
В ході заходу звучали вітальні слова й ветеранам радіоефіру, які в свою чергу поділилися спогадами про свою роботу. Вони також отримали подарунки та квіти від міської влади.
Нині міське радіомовлення внаслідок реорганізації в 2006 році  приєднане до комунального підприємства «Редакція газети «Громадська думка», яку очолює Тетяна Терен. Вихід в ефір забезпечують відповідальні редактори – Наталія Степаненко та Раїса Матусевич і звукооператор Анна Галка.
Запрошені гості у своїх виступах зазначали, що колектив міського радіо постійно знаходиться у творчому пошуку, йде в ногу з сучасністю, а виважені і завжди актуальні та оперативні новини дають можливість бути в курсі всіх справ Комсомольська.