Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек та з нагоди 50-річчя центральної міської бібліотеки КЗ «Централізована бібліотечна система Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» 28 вересня в малій залі міського Палацу культури і творчості відбулося загальноміське свято. Привітати ювілярів прийшли представники органів місцевого самоврядування – перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева.

Олександр Чуприна побажав працівникам центральної бібліотеки творчості й натхнення, вдячних читачів, міцного здоров’я й довголіття, родинного затишку, дружнього взаєморозуміння та підтримки. І надалі залишатися дороговказом на шляху інформаційного простору. Надія Угнічева подякувала за різносторонню роботу центральної бібліотеки, за небайдужість, за створення затишної атмосфери в книгозбірні, за постійний творчий пошук, за активну соціальну діяльність.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, значний внесок у розвиток культури міста та з нагоди 50-річчя центральної міської бібліотеки комунального закладу «Централізована бібліотечна система Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» колективу закладу вручено Подяку міського голови та сертифікат на суму 250 тис. грн.

Також за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, активну культурно-просвітницьку діяльність Подяками міського голови відзначені директор Олена Дудко, Ніна Кунаєва, Любов Брагілева, Тетяна Бурдуковська.

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська привітала колектив закладу з ювілеєм, подякувала досвідченим, кваліфікованим спеціалістам, безмежно відданим своїй справі, і вручила Грамоти відділу культури, спорту і туризму працівникам бібліотеки.

Привітати центральну бібліотеку нашого міста із 50-річчям завітали колеги із Полтави і Кременчука: директор Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара Марина Максименко та заступник директора Кременчуцької централізованої бібліотечної системи Наталія Сизон з колегами.

На святі теплими слова й букетами квітів віншували «золотий фонд закладу-ювіляра» – ветеранів: першого бібліотекаря Ганну Лутоніну, першого директора бібліотечної системи Зою Трещову, Тетяну Бурдуковську, Єлизавету Федоришину, Ніну Айкіну, Тетяну Городянко, Наталію Макарчук, Лідію Забашту, Ніну Кунавіну.

Вітання святкового вечора адресували ювілярам друзі, які допомагають втілювати креативні ідеї: отець Георгій (Граб), завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода, директор політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені М.В.Остроградського Наталія Дзина, директор Вищого професійного гірничо-будівельного училища Василь Сулима, директор Центру дитячої та юнацької творчості Надія Сакун, директор Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Світлана Кліменкова, директор міського краєзнавчого музею Марина Безсмольна, керівник клубу «Віват, гитара!», викладач ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Антон Базилевич, викладачі ПСМНЗ «Дитяча художня школа» Дарина Теняєва та Світлана Богомаз, президент культурної асоціації «Політ і клич журавля», письменниця, журналістка Віра Журавель.

Музичні вітання ювілярам та гостям урочистостей дарували творчі колективи міського Палацу культури і творчості та гості свята із міста Полтави – заслужена артистка України Тетяна Садохіна та гурт «Ревізор».