5 серпня відбулась 38-ма сесія міської ради, де розглядались фінансові, організаційні, житлові, екологічні та питання дозвільних процедур.

Серед фінансових питань, затверджених на сесії - «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2009 рік». Начальник міськфінуправління В.І. Баландіна доповіла: цим рішенням вносяться зміни між функціональними та економічними кодами витрат (згідно з поданням головних розпорядників коштів). По проекту рішення «Про надання дозволу на отримання кредитних коштів» доповідав міський голова С.А. Супрун. Сергій Андрійович зазначив, що на сьогодні існує низка постанов Кабінету Міністрів України (КМУ), які зобов\'язують органи місцевого самоврядування брати кредити для погашення загальної суми заборгованості за спожитий природний газ. Сьогодні борг по Комсомольську становить близько 7 млн. грн., держава ж гарантує компенсацію різниці ціни на газ (а це борг, що виник в результаті ціни на газ у 2008р. та І кварталі 2009р.) у розмірі 5 535 400грн. Саме на цю суму для здійснення розрахунків за спожитий природний газ депутати міської ради дозволили КВП «Комсомольськтеплоенерго» отримати кредитні кошти у ВАТ «Державний ощадний банк» терміном до 36 місяців, з погашенням рівними частинами, починаючи із 13-го місяця терміну користування кредитом.

Серед організаційних питань, винесених на сесію міської ради, був розглянутий проект рішення «Про надання дозволу територіальній громаді мікрорайонів приватної забудови Піддубне, Низи та Золотнище на створення єдиного органу самоорганізації населення». Цим рішенням змінено назву органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону Піддубне» на орган самоорганізації населення (ОСН) «Тріада-21», визначено територію, в межах якої він діє (це мікрорайони Піддубне, Низи і Золотнище), надано повноваження, визначені ЗУ «Про органи самоорганізації населення», а також виділено основні напрямки діяльності ОСН «Тріада-21»:

- комунальне господарство: ремонт шляхів, комунальних мереж, об\'єктів загального користування, ліквідація наслідків стихійного лиха, якість надання комунальних послуг;

- благоустрій: озеленення та благоустрій територій, санітарний стан садиб, вулиць, охорона навколишнього природного середовища;

- соціальний захист і допомога громадянам похилого віку, робота з інвалідами, опіка та піклування над неповнолітніми, охорона материнства та дитинства;

- освіта, спорт, культура і бібліотечна справа, культурно-освітні та спортивні заходи, клуби за інтересами, розвиток художньої творчості, збереження народної спадщини та традицій;

- провопорядок: охорона громадського порядку, протипожежні заходи, робота з провопорушниками, захист прав споживачів.

Депутати Комсомольської міської ради затвердили Положення про набуття фахівцями бюджетної сфери міста на пільгових умовах вільних житлових приміщень, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Комсомольська. Після визначення кандидатури фахівця питання про набуття ним вільного житлового приміщення на пільгових умовах відповідно до цього Положення вноситься на розгляд міської ради. У разі якщо міська рада прийме рішення про набуття фахівцем житлового приміщення на пільгових умовах відповідно до цього Положення, Комсомольська міська рада у своєму рішенні зобов\'язується подарувати фахівцю ½ частку цього житлового приміщення за умови виконання фахівцем вимог, визначених відповідною угодою між ними. Одночасно вирішується питання надання фахівцю визначеного житлового приміщення у безоплатне користування. Міський голова С.А. Супрун, коментуючи це рішення, зазначив: за умов економічного зростання, наступного року цілком можливим буде придбання квартир на вторинному ринку житла для висококласних фахівців бюджетної сфери (за рахунок коштів благодійного фонду).

На сесії міської ради було прийнято рішення «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) на конкурентних засадах у формі аукціону на території міста Комсомольська» (подробиці — на офіційному веб-сайті Комсомольської міської ради, розділ «Нормативні документи. Рішення міської ради»).

«Про внесення змін та доповнень до рішення десятої сесії Комсомольської міської ради п\'ятого скликання від 01.02.2007р. «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в м. Комсомольську». Цим рішенням уточнюється поняття «належне утримання території» (додається рядок «систематичне і своєчасне знищення бур\'янів»), уточнюється поняття «санітарне очищення території» і вносяться зміни до розділу «благоустрій у приватному секторі».

«Про затвердження програми «Про охорону навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів на період до 2013 року» у новій редакції.

Програма передбачає дослідження екологічної ситуації Кременчуцько-Комсомольського регіону Полтавської області для виявлення джерела забруднення та розроблення рекомендацій для мінімізації та нейтралізації негативного впливу населення та об\'єктів довкілля регіону.

Також на сесії було затверджено низку земельних питань і питань архітектури та містобудування.