36-та сесія Комсомольської міської ради мала 2 пленарних засідання: перше відбулось 3 червня, а друге — 10 червня.

Потреба у проведенні сесії 3 червня була викликана необхідністю усунути недоліки, виявлені при перевірці контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області фінансової діяльності виконкому Комсомольської міської ради. Відповідно, депутати міської ради на сесії 3 червня внесли такі зміни до рішення 32-ї (позачергової) сесії міської ради 5 скликання від 21 січня 2009 року «Про міський бюджет на 2009 рік»:

- зменшили дотацію вирівнювання, що передається з міського бюджету Дмитрівській сільській раді, на суму 35 000 грн.;

- за рахунок зменшення видатків по управлінню по інвестиціях та будівництва збільшили видатки по управлінню ЖКГ по КФК 150101 «Капітальні вкладення» на суму 388 356 грн.;

- за рахунок зменшення дотації вирівнювання, що передається з міських бюджетів видатків, збільшили видатки управлінню охорони здоров\'я по КФК 080101 «Лікарні» на суму 35 000 грн.

На другому пленарному засіданні, 10 червня, депутати Комсомольської міської ради розглянули питання фінансові, житлово-комунального господарства та екології, комунального майна, земельної політики та дозвільних процедур, земельні питання, а також питання архітектури та містобудування.

«Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2009р.». Начальник міського фінансового управління В.І. Баландіна надала інформацію про виконання міського бюджету м. Комсомольська за І квартал 2009р. Згідно з цією інформацією, від податку з доходів фізичних осіб до міського бюджету надійшло 16 394 243,63 грн., або 116,3% плану за І квартал 2009 року; від плати за землю фактично надійшло 3 418 171,17 грн. При плані

2 955 270грн., або 115,7%. Найбільшим платником даних податків є ВАТ ПГЗК. Майже половину надходжень від полатку з доходів фізичних осіб та 90% від плати за землю надходить від основного підприємства міста. Міський фонд по доходах по спеціальному фонду за І квартал 2009 року виконаний у сумі

4 392 158, 4 грн. при плані (з урахуванням внесених змін) 4 164 616, 25 грн., план виконано на 105,5%, - зазначила В.І. Баландіна.

«Про внесення змін до показників міського бюджету на 2009 рік». Цим рішенням збільшено видатки загального фонду за рахунок вільного залишку на початок року на суму 241 464 грн. Кошти направлено:

- об\'єднанню реабілітації та соціальної допомоги «Калина» для оздоровлення дітей-інвалідів;

- центру соціальних служб для сім\'ї, дітей та молоді на організацію оплачуваних громадських робіт;

- управлінню охорони здоров\'я на реалізацію міських медичних програм;

- управлінню житлово-комунального господарства реалізацію міських програм галузі ЖКГ;

- для поповнення статутного фонду ДСОЦ «Горизонт» та КП «Міськсвітло».

Також відповідно до листів головних розпорядників коштів внесено окремі зміни між функціональними та економічними кодами витрат.

Депутати міської ради рішенням «Про надання дозволу на отримання кредитних коштів» дозволили комунальному виробничому підприємству «Комсомольськтеплоенерго» отримати кредитні кошти у сумі до 4 000 000 грн., терміном на 12 місяців з процентною ставкою за користування кредитом у розмірі не більше 22% річних для здійснення розрахунків за спожитий природний газ.

Зазнали змін міські програми «Благоустрій міста», «Розвиток міських доріг», заходи по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду

м. Комсомольська на 2009 рік», а також перелік заходів, видатки на які у 2009 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища.

Депутати міської ради прийняли рішення про перенесення «Міжнародних молодіжних муніципальних слухань» на 2010р., а кошти у сумі 29 400 грн., передбачені у міському бюджеті на їх проведення у 2009р., перерозподілити на молодіжні проекти і проекти розвитку сім\'ї, що реалізуються у Комсомольську в 2009 році. Також можновладці затвердили Регламент Комсомольської міської ради у новій редакції (повна електронна версія цього документа знаходиться на офіційному веб-сайті міської ради у розділі «Нормативні документи»), та план її роботи на ІІ півріччя 2009р.

Депутати міської ради розглянули і затвердили низку земельних питань, а також питання архітектури і містобудування.

У РІЗНОМУ обранці громади розглянули звернення гр. Воронова Є.П. стосовно увічнення його імені на окремій меморіальній дошці, поруч із прізвищем А.О. Строни. Заслухавши рекомендації голови клубу першопрохідців «Полтавська магнітка» В.Ф. Кубікова, депутати міськради погодилися з позицією клубу - викарбувати прізвища першопрохідців на Меморіалі, що буде встановлено до 50-річчя Комсомольська, в алфавітному порядку, у тому числі й прізвище гр. Воронова.