18 березня відбулась 34 сесія міської ради, де розглядались питання фінансові, комунальної власності, земельні, організаційні, а також питання архітектури та містобудування.

На сесії депутати міської ради внесли зміни до рішень щодо затвердження міської Програми зайнятості населення на 2008-2009 рр. та щодо призначення міських стипендій ведучим спортсменам міста на 2009р., а також затвердили міські медичні програми «Цукровий діабет» та «Замісна підтримуюча терапія».

Депутатський корпус заслухав інформацію начальника міського відділу освіти І.В. Шошиної про стан харчування дітей у дошкільних закладах Комсомольська у 2008р., і прийняв рішення про підвищення з 1 квітня 2009р. вартості харчування дітей у ДНЗ:

- 6 гривень в день для дитини ясельного віку (від 1 до 3 років);

- 8 гривень 60 копійок у день для дитини садового віку (від 3 до 6 років).

Відповідно, з 1 квітня батьківська плата за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста становитиме:

- 3 гривні в день для дітей ясельного віку;

- 4 гривні 30 копійок у день для дитини садового віку.

Начальник міського фінансового управління В.І. Баландіна звітувала про виконання міського бюджету за 2008 рік. У звіті Валентина Іванівна зазначила, що 2008 року до загального фонду міського бюджету надійшло 104 554 329, 69 грн. (або 99,98% від запланованого). Недовиконання 0,02% спричинено надходженнями трансфертів з державного бюджету у неповному обсязі, - зазначила В.І. Баландіна. Основними податковими джерелами надходжень до міського бюджету є податок з доходів фізичних осіб, питома вага якого складає 54,8% у сумі доходів загального фонду, плата за землю — 10,6% та офіційні трансферти — 22,1%. Майже половину надходжень від податку з доходів фізичних осіб та 90% коштів від сплати за землю надходить від основного підприємства міста — ВАТ «Полтавський ГЗК».

У блоці фінансових питань депутати затвердили також низку рішень:

- «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2009 рік»;

- «Про затвердження видатків міського бюджету із застосуванням програмно-цільового методу»;

- «Про затвердження мережі розпорядників бюджетних коштів міського бюджету на 2009 рік».

Секретар міської ради Н.Р. Карпець повідомила: триває період звітування депутатів перед виборцями про виконану роботу (відповідно до ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад»). Депутатам міської ради рекомендовано у строк до 31 березня звітувати про виконану роботу, попередньо повідомивши виборців про час і місце проведення звіту через місцеві ЗМІ або в інший спосіб.

Депутати міської ради розподілили додаткові кошти, направлені з держбюджету до екологічного фонду, таким чином: на придбання сучасного сміттєвозу і на будівництво каналізаційних мереж у мікрорайоні Піддубне.

Головний лікар міської лікарні М.І. Дубина поінформував присутніх про те, що з 6 березня у Комсомольську розпочато забір донорської крові, і закликав керівників підприємств, установ, організацій міста, присутніх на сесії, відповідально поставитись до питання забору крові, направивши, по можливості, донорів до міської лікарні.

Депутати міської ради затвердили також низку земельних питань.

У РІЗНОМУ секретар міської ради Н.Р. Карпець підбила попередні підсумки роботи депутатів міської ради стосовно прийому виборців згідно із затвердженим графіком прийому громадян, і наголосила на необхідності виконання заходів із підвищення правової культури виборців.

Для підготовки учасників виборчого процесу пропонується начання на спеціальних курсах (як на стаціонарі, так і дистанційно). За наявності не менш ніж 35 осіб у групі, в оплаті за навчання пропонуються суттєві знижки.

Неля Ростиславівна також оголосила дату проведення конференції щодо створення об\'єднаного ОСН у мікрорайонах приватної забудови (25 березня), а також повідомила про поїздку депутатського корпусу по обміну досвідом. Передбачається, що депутати Комсомольської міської ради вивчать досвід роботи органів самоорганізації населення, а також ознайомляться з новою методикою миргородських комунальних служб по роздільному збору сміття