Шановні комсомольчани!

Відзначаючи 3 грудня Міжнародний день інвалідів, ми нагадуємо суспільству, що люди з обмеженими можливостями потребують і особливої уваги.

Соціальна сфера — один із пріоритетних напрямків роботи міської ради та її виконавчого комітету. Переважну частину коштів, отриманих від перевиконання бюджету, міська влада спрямовує на вирішення соціальних потреб малозахищених верств населення. У Комсомольску проводиться системна і цілеспрямована робота по захисту осіб з особливими потребами.

Так, уже другий рік поспіль діє міська програма реабілітації дітей-інвалідів на базі спеціалізованого Центру м. Кременчука, активно працює філія громадської організації “Інваспорт”, яка залучає до занять фізичною культурою і спортом людей з обмеженими фізичними можливостями, поступово встановлюються пандуси як у місцях громадського користування, так і біля під\'їздів будинків тих людей, хто потребує особливого піклування, а об\'єднання реабілітації інвалідів та соціальної допомоги “Калина” неодноразово називалось кращим в області. Крім того, завдяки угоді між міськвиконкомом та підприємством ВАТ “Полтавський ГЗК” про соціально-економічне партнерство вже 2 роки формується та існує благодійний фонд, який виділяє кошти на проведення дороговартісних медичних операцій малозабезпеченій категорії комсомольчан.

Звичайно, ми намагаємось зробити все для того, щоб люди з обмеженими фізичними можливостями відчували себе рівними серед здорових співгромадян. І дуже хочеться, щоб вони відчували турботу не лише міської влади, але й держави, щоб діти-інваліди та інваліди з дитинства отримували необхідну соціальну допомогу, щоб зростали пенсійні виплати, створювалися робочі місця та центри професійної і соціальної реабілітації, щоб врешті-решт, інвалід почувався комфортно на вулицях наших міст та в громадських місцях.

Закликаю всіх комсомольчан замислитися над ставленням до людей з обмеженими можливостями, які потребують постійної уваги та опіки. Кожен з нас має зруйнувати стіну байдужості та подати руку допомоги тим, хто її особливо потребує, тому що реальний вияв людяності та любові до ближнього – це справа честі кожного свідомого громадянина. Будьмо милосердними у ставленні до оточуючих і допоможімо тим, хто розраховує на нашу підтримку.

Міський голова                 С.А. Супрун