У Комсомольську відзначили Всесвітнього день охорони праці,  який за ініціативою Міжнародної організації праці відзначається  в усьому світі. В Україні згідно з Указом Президента з 2006 року День охорони праці щорічно відзначається 28 квітня. У 2012 році Всесвітній день охорони праці проходить під гаслом:«Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці».
Цього дня більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, направлені на залучення уваги громадськості до нерозв’язаних проблем охорони праці.
В Комсомольську біля пам’ятного знаку «Загиблим на виробництві» пройшов мітинг та покладання вінків та квітів з метою вшанування пам’яті загиблих. В заході взяли участь начальник Полтавського територіального управління держгірпромнагляду С.Л.Щербак, міський голова С.А.Супрун, перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.С.Іванов, представники виконкому Комсомольської міської ради, працівники Полтавського ГЗК, учнівська молодь та громадськість міста.