Дорогі першопроходці!

Прийміть щирі вітання з нагоди свята. Майже півстоліття тому кожен з вас зробив визначний крок у своєму житті, приїхавши на новобудову, щоб дати життя Комсомольську - місту здійснення мрій. Вас не зупиняли труднощі: впевнено крокуючи вперед, ви поступово розбудовували Комсомольськ і комбінат.

Завдячуючи палким серцям і невтомним рукам тисяч трударів піски Придніпров’я перетворилися на мальовничий куточок Полтавщини.

Приємно зазначити, що і сьогодні ветерани новобудови не залишаються осторонь визначних подій, а впевнено тримають руку на пульсі життя міста.

Цьогоріч у грудні Клуб першопрохідців «Полтавська магнітка» відзначатиме свій 20-річний ювілей.

Жодні громадські слухання не проходять без представництва даного клубу, так само, як і святкування чергових роковин Комсомольська неможливе без традиційного суботника за участю першопрохідців, до якого останнім часом активно долучається молодь.

Низький уклін вам за те, що всі свої сили, знання та вміння ви віддаєте рідному місту.

Щастя вам, здоров’я міцного і невтомної енергії на багато літ!