20 серпня відбулася 26-та сесія Комсомольської міської ради п\'ятого скликання.

До порядку денного сесії увійшли питання фінансові, комунальної власності, земельні, архітектури та містобудування.

Серед блоку фінансових питань основним є питання щодо затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2008 року. Начальник міськфінуправління В.І. Баландіна у своїй доповіді зазначила, що міський бюджет по доходах виконаний у сумі 57 583 345,99 грн. при плані 55 315 319,50 грн., або на 104,1 %. У порівнянні з фактичними надходженнями міського бюджету за І півріччя минулого року, доходи збільшилися на 10 710 735,4 грн. Такий ріст надходжень у порівнянні з минулим роком пояснюється збільшенням податків з доходів фізичних осіб, надходжень від оренди землі та плати за надра місцевого значення.

Наприкінці сесії, у різному, гостра полеміка відбулася стосовно листів депутатів та членів виконкому Дмитрівської сільської ради до Кабінету Міністрів України, в яких висловлене небажання приєднувати територію Дмитрівської сільської ради до території міста Комсомольська. З даного питання виступив народний депутат України Попов О.П., який поінформував про роботу ВРУ над законопроектом адміністративно-територіальної реформи в Україні.

Урочиста частина сесії була присвячена Дню Державного Прапора та 17-й річниці незалежності України. З цієї нагоди міський голова С.А. Супрун вручив паспорти 10-тьом представникам 16-тирічної молоді, побажав їм бути гідними громадянами України, продовжувачами справи своїх батьків.

Зі словами привітання до присутніх звернулися міський голова С.А. Супрун, народний депутат України О.П. Попов, члени депутатських фракцій у міській раді: від Партії Регіонів – Хряпа С.О., від СПУ – Нестеренко С.Г., від БЮТ – Ткаченко В.Г., від КПУ – Афонін В.С.

Керівники прокуратури м. Комсомольська, стоматологічної поліклініки, акушерсько-гінекологічної служби КМЛ, відділу РАЦС, управління ветеринарної медицини, ОСН "Комітет мікрорайону Піддубне" отримали від міської влади Державні Прапори України.

За активну депутатську діяльність, небайдужість до проблем виборців та з нагоди 17-ї річниці незалежності України депутатам Комсомольської міської ради Люльці С.В., Шкурку В.О., Рибалці А.В., Годомському Є.М., Ярмішу С.М. була оголошена Подяка міського голови.

Також Сергій Андрійович урочисто вручив Таушкановій М.М. – начальнику Комсомольського РГП Диплом міністерства з питань ЖКГ України за І місце в номінації "Інженер року у сфері газифікації та газозабезпечення" 5-го ювілейного всеукраїнського конкурсу "Інженер року, лідер ЖКГ – 2007".

Закінчились урочистості яскравим та запальним виступом фольклорних колективів "La Canne Dor" (м. Сіді Бель Абес, Алжир) і "Kyrenia Young Art Association" (м. Куренія, Північний Кіпр).