У Комсомольську з нагоди 30 річниці Чорнобильської аварії в Україні в малій залі міського Палацу культури і творчості пройшли урочистості. Комсомольчани вшанували подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, їх вірність присязі, громадянському обов’язку, мужність і героїзм.

До урочистостей долучилися міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, в.о. військового комісара Комсомольського районного військового комісаріату майор Володимир Пучков.

З нагоди 30-річчя Чорнобильської трагедії очільник Комсомольська Дмитро Биков вручив учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відзнаки та квіти. За багаторічну сумлінну працю, мужність і героїзм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Почесною грамотою Полтавської обласної ради нагороджено Олександра Желтова; Почесною грамотою Полтавської ОДА Володимира Карнауха, Михайла Шимана. З нагоди пам’ятної дати оголошено Подяки міського голови за активну громадянську позицію, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання обов’язку по ліквідації аварії у Чорнобилі, членам міського добровільного товариства «Союз-Чорнобиль» Володимиру Григор’єву, Антоніні Іванічевій, Олександру Переятенцю; за зразкове виконання посадових обов’язків, сумлінне ставлення до вирішення питань соціального захисту громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС, начальнику відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці УПСЗН Неонілі Жеглатій, лікарю-терапевту з обслуговування громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС, поліклініки «Медичний центр ПМСД» Людмилі Остапенко, сестрі медичній з обслуговування громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС, поліклініки «Медичний центр ПМСД» Надії Московій.

Володимир Пучков зачитав текст наказу Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака про присвоєння звання «полковник» Борису Ксензенку, «підполковник» Валерію Тягаю, Володимиру Бикову, Василю Бурдуковському, Леоніду Туренку, Володимиру Рощину, Василю Давискибі; звання «майор» Віктору Тарану, Віктору Котлярчуку. Під бурні оплески товаришів, рідних, близьких вручив посвідчення.

Колективи міського Палацу культури і творчості також висловили вдячність учасникам боротьби з чорнобильським лихом натхненними виступами. Учасники ансамблю «Глорія», солісти Галина Гальченко, Віктор Шмигло, Михайло Кліменко подарували присутнім чудові концертні номери. Створювали гарний настрій гостям також оркестр народних інструментів «Барви», ансамбль «Веселка», цирковий колектив «Шанс», шоу-гурт «Дніпровські зорі».