Шановні земляки!

38 років відділяють нас від трагічної дати 26 квітня 1986 року, коли сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Ця катастрофа розділила не лише Україну, але й увесь світ на дорадіаційну епоху й після неї. Ми переконалися, що атом може бути не тільки мирним, навчилися долати наслідки цієї техногенної катастрофи.

Ми пам’ятаємо про подвиг ліквідаторів, які ціною своїх життів і здоров’я захистили Україну і Європу від смертоносної радіації. Висловлюємо співчуття родинам, на яких Чорнобильська трагедія позначилася згубними для здоров’я наслідками.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить людство цінувати мир, спокій і процвітання.

Міський голова Дмитро БИКОВ