altУ ніч з 25 на 26 квітня 1986 року о першій годині 23 хв. 40 сек., коли всі спали безтурботним сном, над 4-м реактором Чорнобильської атомної електростанції несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум\'я. Почався новий відлік українського часу. Болісний, Гіркий. Печальний...

У ці дні ми привертаємо увагу, як української так і світової громадськості, до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, а це 3 млн. ІОО тис. наших співвітчизників і жителів інших держав: Білорусії та Росії. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров\'я, а інколи й життя.

3-поміж активних учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС були і наші земляки.

Всього в Комсомольську проживає 552 чол., котрі постраждали через аварію на ЧАЕС, в т.ч. -104 дітей, учасників ліквідації: першої категорії - 55 чол., другої - 265, третьої – 101 та 8 чол. четвертої категорії - переселенці. За роки, що минули від того чорного дня померло 102особи, котрі мали статус потерпілих від аварії на ЧАЕС.

З глибокою пошаною схиляємося перед пам’яттю героїв-рятівників, які віддали свої життя ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистивши тим самим не лише українську землю, а й усе людство від розповзання смертельної небезпеки. Пам\'ять про Чорнобиль закликає нас до гуртування і консолідації зусиль навколо вирішення невідкладних завдань з відродження земель і зцілення душ, уражених Чорнобилем. 
Міський голова С.А.Супрун