17 – 18 квітня о 17.30 год. у великій залі Палацу культури будуть організовані концерти учасників фестивалю « Мистецьке сузір»я» (вхід за запрошеннями, які можна буде отримати у відділі культури за адресою: вул. Миру , 22)
19 квітня буде організована святкова хода учасників дитячих колективів фестивалю « Мистецьке сузір»я» вулицями нашого міста, що розпочнеться о 17.30 від ПКіТ по вул. Гірників - Молодіжній -Добровольського – Миру- ПКіТ , після чого відбудеться з 18.00 до 18.30 виступ духового оркестру з м. Кременчука , а о 19.00 год на Театральній площі розпочнеться гала – концерт переможців фестивалю «Мистецьке сузір»я» , що завершиться святковим феєрверком о 21.00 год.
Саме до Дня міста заплановано організувати виступ колективу з Росії «Лейся, песня», у концертній програмі яких виконання пісень з репертуару Добриніна , Шуфутинського та пісні з ретро - репертуару цього раніше відомого колективу. Познайомитися із цим колективом ми запрошуємо Вас 20.04.08 о 18.00 год на Театральній площі.
20 квітня, зранку, о 10 .00 год біля пам»ятного знаку « Намет» відбудуться традиційні заходи для першопроходців ,які будували наше місто. У програмі свята -вітання від міської адміністрації, виступ фольклорних колективів ПКіТ та традиційна
«польова кухня» .
24 квітня, в День отримання Комсомольськом статусу міста обласного підпорядкування, ми запрошуємо усіх бажаючих на звітний концерт дитячої музичної школи, що розпочнеться о 17.30 год. у великій залі ПКіТ . Вхід за запрошеннями, які можна придбати у відділі культури і туризму або у дитячій музичній школі безкоштовно.
24 квітня – експозиція, присвячена Дню міста.
о 14.00 – Презентація другого випуску книги „Хроніка будівництва міста”,міський музей.