Шановні комсомольчани!

alt26 квітня вся країна відзначає 23-тю річницю Чорнобильської трагедії.

Ця дата – одна з найтрагічніших в історії людства: 26 квітня 1986 року на четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції, майже в центрі Європи, сталася аварія, яку кваліфікують як найбільшу в світі техногенну й екологічну катастрофу.

Проблеми, породжені нею, і сьогодні залишаються актуальними. Від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали 3,2 мільйони осіб, серед них – понад мільйон дітей. Місцевість, яка зазнала радіоактивного зараження, становила 1/12 всієї частини України.

Сьогодні, усвідомивши, чим насправді була та аварія на реакторі, схиляємося перед мужністю людей, які добровільно йшли на смерть у мирний час.
Так, на смерть, тому що багатьох уже немає. Але згадуючи загиблих, ми не повинні забувати про постраждалих громадян, які живуть серед нас. Ті, що живі, хворіють. Успадкували від батьків приреченість і діти, які народились після повернення тат і мам із Чорнобильської зони. Держава докладає зусиль для забезпечення їх соціального та медичного захисту. Однак, поки що вирішено не всі їх проблеми.

Звертаюсь до керівництва підприємств, установ та організацій усіх форм власності з проханням допомогти у вирішенні найболючіших проблем сімей постраждалих громадян, надати їм посильну матеріальну допомогу. Ми повинні подбати про них так, щоб ці люди відчули увагу до себе, зміни до кращого в житті, у ставленні до них суспільства.

Міський голова                        С.А. Супрун