altСердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва всіх комсомольчан, які присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу.

Завдяки щоденній праці викладачів центру дитячої і юнацької творчості, шкіл естетичного виховання, бібліотекарів, фахівців музейної справи надійно зберігаються джерела історичної правди, народної майстерності й краси, а у юних комсомольчан формуються паростки духовності.

Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна і професійна культура Комсомольска рясно вродила вагомими духовними здобутками. Творчі колективи нашого міста є неодноразовими переможцями мистецьких конкурсів обласного, всеукраїнського і міжнародного рівнів.

Бажаю, щоб сучасна конкурентноздатна культура була відкритою і доступною кожному. Вірю, що професіоналізм і душевність наших творчих працівників будуть успішно на це працювати.

Зичу вам весни у серці та взаєминах із близькими людьми. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани і мрії, а кожен день буде сповнений світла, даруючи радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Міський голова                              С.А. Супрун