Дорогі земляки!

Цей день є прекрасною нагодою вкотре наголосити на тому, яку важливу роль відіграє у нашому житті рідна мова. Вважаю, що це питання стосується кожного, адже науково доведено: від розвитку мовлення залежить мислення людини.

У всьому світі люди різняться не тільки через традиції та релігійні переконання, а й у значній мірі завдяки мові, якою вони розмовляють, і відповідно, якою думають. Видатні письменники і філософи завжди відводили мові роль творця духовного світу людини.

З часів існування незалежної держави Україна у суспільстві виникло невідкладне завдання: значно поглибити знання з української мови серед громадян держави, розширити сферу її функціонування. Це завдання насамперед стосується політиків, державних діячів, держслужбовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування, які мають вправно володіти державною мовою.

Українці — волелюбна, працьовита і горда нація. Звертаючись сьогодні до свідомих українців, дозволю собі перефразувати класика: плекайте мову, бережіть державу! Єднаймося, шануймося, і пам\'ятаймо: ми варті кращого!

Міський голова                        С.А. Супрун