Сердечно вітаю вас, людей найгуманнішої професії, із Днем медичного працівника.

Не секрет, що найбільшою цінністю суспільства є життя та здоров\'я кожної людини, і саме на вас - лікарі, медичні сестри, санітарки, фельдшери,- покладається відповідальність за їхнє збереження.

Це професійне свято шанують і відзначають також тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваші талант, вміння та досвід, у вашу повсякчасну готовність прийти на допомогу.

Від імені всієї територіальної громади висловлюю вам безмежну вдячність за натхненну працю, чуйність, милосердя, високу моральність та вірність обов\'язку. Дякую за те, що повертаєте своїм пацієнтам здоров\'я, даруєте їм оптимізм і віру у власні сили.

Бережіть себе та найцінніше що у вас є — здоров\'я. Бажаю залишатися вірними клятві Гіппократа, подальших успіхів у непростій роботі, а вашим родинам — достатку і благополуччя, щастя, здійснення найзаповітніших мрій!

Міський голова                                     С.А. Супрун