Шановні працівники, ветерани органів внутрішніх справ, бійці громадського формування з охорони громадського порядку «Міська міліція»!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня міліції.

На ваші підрозділи покладено надзвичайно важливу та відповідальну місію - щодня оберігати громадський спокій, дбати про безпеку життя комсомольчан, захищати від протиправних зазіхань їхні конституційні права і свободи.

Час висуває нові завдання, які вимагають від кожного правоохоронця високого професіоналізму, зразкової дисципліни, організованості, виняткової порядності та мобілізації сил.

У цей святковий день бажаю міцного здоров\'я, миру, щастя, добра й злагоди вам і вашим родинам

Нехай ваші серця завжди повняться щирою вдячністю людей за вашу нелегку, але благородну працю!

Міський голова              С.А. Супрун