Шановні співробітники та ветерани органів внутрішніх справ!

Вітаю вас із Днем міліції. Це професійне свято людей, яких просто не можна не поважати. У працівників міліції мужня та почесна професія: вони оберігають від злочинних зазіхань мир і спокій мешканців міста, їхнє життя, здоров\'я та майно. У Комсомольську віднедавна діє ще й громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція», співробітники якого сумлінно виконують покладені на них завдання.

Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов\'язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку громади працівники міліції з честю виконають поставлені завдання зі зміцнення законності та правопорядку в нашому місті. Нехай тяжкий, але почесний обов\'язок озивається лише людською вдячністю, а доля береже вас від втрати товаришів.

Бажаю вам щастя, міцного здоров\'я, родинного тепла та затишку. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя.

Міський голова              С.А. Супрун