Шановні комсомольчани!

Від щирого серця вітаю із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

Ваші піклування, увагу і доброзичливість щодня відчувають сотні комсомольчан: ви допомагаєте їм впоратися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізуєте активну соціальну політику держави і міської влади. Сьогодні особливого ставлення влади потребують широкі верстви населення: пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім\'ї, а також безробітні громадяни. У чому б не полягала нелегка і водночас відповідальна робота, основна мета вашої діяльності – допомога громадянам, а головна риса характеру працівника соціальної сфери – людяність.

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість і любов до людей. Нехай ваші компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть комсомольчанам, а професійне свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Щиросердно бажаю вам здоров\'я, сил, енергії та довгих років життя.

Зі святом вас!

Міський голова                         С.А. Супрун