Шановні працівники галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих  служб. Охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги - невід\'ємна частина добробуту людей. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Ваша праця починається в той час, коли більшість городян ще не прокинулась, і завершується, коли вже настає час сну. Завдяки вашим старанням ми маємо у домівках тепло, воду, світло, газ. Від вас залежить добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров\'я.

Щиро дякую вам за сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя комсомольчан та гостей нашого міста!

У День професійного свята бажаю вам міцного здоров\'я, родинного щастя, професійніх успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім\'ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

міський голова С.А.Супрун