16 серпня 2008 року відбувся загальноміський суботник з прибирання міських територій та зони відпочинку, розташованої вздовж набережної р. Дніпра. Це вже другий суботник, ініційований виконкомом Комсомольської міської ради в цьому році (перший відбувся - 17 квітня).

І приводом до вжиття такого заходу стали: по-перше, звернення мешканців до мерії, щодо засміченості зони відпочинку в розпал пляжного сезону , а по-друге, прагнення міської влади зустріти гостей та учасників ІХ Міжнародного фольклорного фестивалю "Калинове літо на Дніпрі" в охайному Комсомольську та достойно відсвяткувати День незалежності України.

В суботнику взяли участь працівники 28 підприємств та організацій (близько 500 осіб), службовці виконкому та державних установ (130 осіб) та жителі міста.

Після прибирання території вивезли близько 150 куб. м сміття.

Не має сумніву, що такий захід є корисним і буде сприяти приємному відпочинку комсомольчан та гостей міста у святкові дні, та все ж не слід забувати просту істину "Чисто не там де прибирають, а там де не смітять".