Шановні працівники радіо, телебачення і зв\'язку!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята.

Ознака сучасності - бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо. Роль електронних засобів масової інформації та зв\'язку стрімко зростає, і ми це щодня відчуваємо.

Вагомою і необхідною є творча праця теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Завдяки злагодженій роботі колективів міського радіо і ТРК «ГОК» комсомольчани мають змогу отримувати актуальну і різнобічну інформацію, бути в курсі останніх подій, знати, чим живе місто і Полтавщина. Переконаний, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв\'язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об\'єктивного інформування комсомольчан про суспільно-політичні, економічні та культурні події нашого міста і регіону.

Бажаю вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів і надійних партнерів. Щастя, добробуту і міцного здоров\'я на довгі роки!
Міський голова                 Сергій Супрун