У змаганнях також брали участь  спортсмени з міста Кременчука. Змагання проводилися у трьох вікових групах: юнаки та дівчата 1999-2000 р.н., 2001-2002 р.н., 2003 р.н. та молодші. Спортсмени старшої вікової групи змагалися на дистанціях 500 м та 1000 м у двійках та одиночках, а молодша вікова група – на дистанціях 200м та 500 м. Підсумки змагань проводилися за сумою двох дистанцій, як в одиночках, так і в двійках.

Серед наймолодших учасників переможцями  та призерами стали:  юнаки - Іващенко Артем, Онищенко Олександр(байдарка); Шептицький Максим, Божко Владислав, Борецький Артем (каное); дівчата 1 та 2 місце зайняли спортсмени з міста Кременчука, 3 місце зайняла Підклада Анастасія (байдарка).

Серед юнаків та дівчат 1999-2000 р.н. переможцями та призерами стали: юнаки Балтінісов Андрій, Кривий Юрій, Чернуха Влад (байдарка); Пустовий Владислав, Кочергін Ігор, Дериєнко Артем (каное). Серед дівчат Писаренко Катерина, друге місце виборола спортсменка з міста Кременчука, 3 місце - Сайфутдінова Влада (байдарка).

Серед юнаків  2001-2002 р.н. Черненко Сергій, Павленко Андрій, Костенко Артур (байдарка); Дем’янов Олег, Погорелов Ілля, Тригуб Данило (каное).

Серед дівчат 2001-2002 р.н. Васильченко Дар’я, 2 місце спортсменка з міста Кременчука, 3 місце - Стремицька Анастасія.

У човнах двійках (байдарка): юнаки 2003 р.н. та молодші: Левченко Ярослав, Селегей  Марк; Онищенко  Олександр, Проць Роман; Філімончук Максим,Прокопенко Артем.

У човнах двійках (каное): юнаки 2003 р.н. Шептицький Максим, Божко Владислав; Орлов Іван, Рахматіллаєв Артем; Губський Олександр, Марченко Андрій.

У човнах двійках(байдарка): дівчата Калінку Софія, Прокопенко Вікторія, Калінку Анастасія, Ковальська Вероніка.

У човнах двійках (байдарка): юнаки 1999-2000 р.н.  Кривий Юрій, Балтінісов Андрій; Моцак Володимир, Жук Володимир; Чернуха Влад, Фрігін Олексій.

У човнах двійках каное: юнаки Кочергін Ігор, Дериєнко Артем; Півень Владислав, Василенко Євген.

У човнах  двійках серед дівчат 1999-2000 р.н. (байдарка) –  Писаренко Катерина, Незаможня Тетяна; Урюмцева Анастасія, Сайфутдінова Влада; Таранішена Вікторія, Кучеренко Христина.

У човнах  двійках серед дівчат 2001-2002 р.н. (байдарка) –  Васильченко Дар’я, Кулик Анастасія; Стремицька Олена,Стремицька Анастасія.

У човнах двійках серед юнаків 2001-2002 р.н. ( байдарка) –  Павленко Андрій, Яременко Денис, Мацапура Ілля, Костенко Артур; Лихожон Павло, Олійник Максим.

У човнах двійках серед юнаків 2001-2002 р.н. (каное) Погорелов Ілля, Мормоль Кирило; Воробйов Едуард, Тютєрєв Олег. Переможці та призери змагань отримали грамоти та медалі відділення фізичної культури та спорту.

Відділ фізичної культури та спорту