Шановні земляки! Шановні працівники сфери захисту прав споживачів!

Щиро вітаю вас із Всесвітнім днем прав споживача!

На сьогодні першочерговим завданням влади є задоволення культурних, духовних і освітніх потреб людини, створення умов для споживання високоякісної і безпечної продукції, надання послуг. Поліпшення якості життя кожного громадянина - це спільний обов’язок влади, громади і бізнесу.

Дякую всім працівникам сфери захисту прав споживачів за відповідальність, професіоналізм у нелегкій, але такій потрібній справі - захищати права та інтереси громадян. Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів на трудовій ниві, родинного затишку, стабільності в економіці.

Всім споживачам зичу благополуччя, успіхів у реалізації своїх планів, хороших товарів і якісних послуг,  вдалих покупок, добросовісних виробників і ввічливих продавців!

міський голова С.А.Супрун