Шановні працівники галузі!

Сердечно вітаю із вашим професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства.

Поза всяким сумнівом, ваша робота – особлива та надзвичайно потрібна. Від ваших щоденних зусиль та копіткої праці залежить затишок у будинках комсомольчан, чистота та порядок на вулицях міста і в мікрорайонах приватної забудови, краса паркових зон та скверів, добротність доріг і тротуарів, стабільне функціонування громадського транспорту тощо. Не секрет, без існування простих людських благ та зручностей - тепла, гарячої й холодної води в домівках, квітучих клумб протягом весни і літа ми не уявляємо свого життя у рідному місті.

Знаю, чималу кількість проблем, пов\'язаних із облаштуванням нашого спільного побуту, вам доводиться вирішувати з неабиякими труднощами, деколи навіть і не залежними від вас.

Від імені усіх мешканців Комсомольська дякую вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаю нових професійних здобутків, доброго здоров\'я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги та душевного тепла.

Міський голова                               С.А. Супрун