Вітаю усіх комсомольчан, які відчувають себе козаками, зі святом Покрови та Днем українського козацтва!

Із давніх давен Пресвята Богородиця вважалася покровителькою війська козацького. Наші пращурі з вірою та надією зверталися до неї, покладаючись на її материнське заступництво.

У найтяжчі для країни часи іноземного поневолення козаки, не задумуючись, ставали оборонцями свободи та честі нації, її віри, моралі, звичаїв і традицій, виборювали прадавнє право українців жити в своїй незалежній, вільній державі. Вважалося, що саме Пресвята Богородиця багато століть поспіль сприяла самовідданим та жертовним українським лицарям у їхніх благородних намірах.

І нехай вже давно минули дні Запорізької Січі, у глибині душі кожного українця живе козак: це воїн, який нічого не боїться і без роздумів віддасть своє життя за рідний край.

У день великого свята щиро зичу всім добра, справжнього козацького здоров\'я, завзяття та усіляких гараздів, адже козацькому роду немає переводу!

Міський голова                С.А. Супрун