Шановні комсомольчани!

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День Українського козацтва.

Пресвята Богородиця з давніх часів вважалася покровителькою війська козацького. Наші пращурі з вірою та надією зверталися до неї, покладаючись на її материнське заступництво.

Для українців козацтво завжди було взірцем військової доблесті, честі, мудрості та лицарської відваги. У неспокійні часи іноземних вторгнень українські козаки надійно обороняли віру, мораль та звичаї свого народу, а слава про їхні звитяги ширилася на весь світ. Міцне козацьке коріння мали відомі шляхетні діячі національного відродження та визвольного руху України.

Козацька ідея й нині потужно розвивається як на Полтавщині, так і в Комсомольську: сьогодні їхні нащадки втілюють у життя найкращі мрії та сподівання своїх предків.

У день великого свята щиро зичу всім добра, справжнього козацького здоров\'я, завзяття та усіляких гараздів, адже козацькому роду немає переводу!

Слава Україні, слава Комсомольську! Шануймося!

Міський голова                        С.А. Супрун