Шановні працівники галузі!

Сердечно вітаю вас із професійним святом.

Легка промисловість Комсомольська представлена майже 30-ма підприємствами трикотажної галузі, у яких задіяні, за приблизними підрахунками, 600 наших земляків. Приємно констатувати, що продукція, яку ви виготовляєте – доброякісна, красива й конкурентноздатна, через що вже багато років поспіль вона славиться як на теренах України, так і далеко за її межами.

Працівники трикотажної галузі нашого міста докладають максимум зусиль, щоб постійно вдосконалювати своє виробництво: впроваджують інноваційні технології, залучають цікавих інвесторів, підвищують інтенсивність праці. Сподіваюсь, що завдяки вашим виробничим досягненням поступово зростатиме економічний потенціал міста й Полтавщини.

Сердечна дяка вам, шановні трудівники галузі та ветерани легкої промисловості, за сумлінну працю, міцні трудові традиції, високу фахову майстерність та наполегливість. Щиро всім бажаю міцного здоров\'я, людського щастя, добробуту і здобуття нових професійних та життєвих висот в ім\'я процвітання Комсомольська.

Міський голова                        С.А. Супрун