Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту!

altПрийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Серед українців існує давня традиція вшанування сильної, вольової, хороброї та фізично вправної людини, пов\'язана з ідеалом лицаря-козака. Фізична культура і спорт потрапили у нашому молодому місті на благодатний грунт і проросли видатними досягненнями комсомольчан на обласних, всеукраїнських і світових спортивних аренах.

З гордістю ми вболіваємо, радіємо і пишаємося досягненнями наших спортсменів і тренерів. Своєю щоденною, самовідданою працею ви сприяєте утвердженню у суспільстві здорового способу життя, маєте вагомий вплив на виховання підростаючого покоління, адже фізична культура та спорт не тільки зміцнюють здоров\'я, вони загартовують характер і волю.

Вболівальникам спорту, шанувальникам фізичного здоров\'я і краси бажаю міцного здоров\'я, бадьорості, наснаги у праці та постійного зростання фізичних і духовних можливостей.

Міський голова                       С.А. Супрун