31 березня в залі «Вікторія» міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості з нагоди 100-річного ювілею нашої шанованої землячки Клавдії Іванівни Мильнікової, учасниці Народного хору ветеранів війни  і праці, гурту «Осіннє золото» ТЦСО «Калина».

Привітати ювілярку з Днем народження завітав міський голова Дмитро Биков. «Прийміть вітання від всієї нашої Горішньоплавнівської міської громади з 100-річним ювілеєм, – сказав очільник міста. – 100 років – це значний життєвий шлях. Війна, непросте дитинство, важка кропітка праця, довгі роки турбот, миттєвості щастя – усе це було у Вашому житті. І неймовірно цікавою є Ваша історія, Ваша біографія. Як Ви працювали в роки війни водієм – це й зараз уявити майже неможливо: школярка, яка тільки-но закінчила школу. Така доля. За Вашими плечима – багатолітній досвід педагогічної роботи. Усі Вас знають, поважають як людину працелюбну, відповідальну, доброзичливу. Ви користуєтеся заслуженим авторитетом у нашій громаді. Ми всі Вас знаємо як творчу особистість. Ви пронесли любов до пісні через усе життя. Ми бачимо, що якби не війна, інші проблеми, то, можливо Ви були б і артисткою. Але Господь Бог так впорядкував, що Ви стали педагогом. А це дуже важливо, бо, мабуть, професія вчителя – головна професія, яка є на планеті Земля. І Ваш дар, Ваші таланти були в нагоді в повсякденній праці. Скільки дітей пройшло через Вас! І кожному Ви віддали частинку свого серця, своєї душі. Тож сьогодні в цей день хочу Вам побажати миру, здоров’я, енергії, щоб все було добре і щоб наші добрі привітання додали Вам наснаги. З ювілеєм Вас!»

З вітаннями звернулися до Клавдії Іванівни начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, директор міського Палацу культури і творчості Олександр Меренков, директор ТЦСО «Калина» Надія Сакун, староста творчих колективів Ганна Лепетенко. Віншували ювілярку друзі й колеги музичними композиціями, піснями.