10-років Кременчуцькому Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

6 жовтня Кременчуцький Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначив свій 10-річний ювілей. До Палацу культури «Нафтохімік», де відбулись урочистості, завітали міський голова Кременчука Олег Бабаєв, міський голова Комсомольська Сергій Супрун, гості з Німеччини на чолі з бургомістром міста Штоках паном Райнером Штольцем. Всі вони були одностайні в думці, що внесок педагогічного колективу у справу соціального захисту незахищених верств населення важко переоцінити. Адже тільки добра людина може бути працівником такого закладу, як Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Із дітьми, а особливо цієї категорії, не сфальшивиш. Вони відчувають доброту сердець тих людей, які їх оточують, і довірливо відкривають їм свої маленькі серця в атмосфері доброзичливості, розуміння, взаємоповаги, любові, яка панує в центрі. Комсомольський міський голова подарував колективу Центру Володимирську ікону Пресвятої Богородиці, яка написана в іконописній майстерні Місіонерської Духовної Семінарії міста Комсомольська, та побажав, щоб вона захищала та боронила діток від всіх бід та давала сили для життя.

Делегація з Німеччини у складі бургомістра м. Штоках Райнера Штольца, директора благодійного фонду  Оксани Гогенштейн, доктора медицини Мануели Кесс подарували Центру 1000 євро. А пан бургомістр всіх приємно вразив промовою, яку виголосив українською мовою. Пані Оксана, всіх розчулила своїм виступом. І це можна зрозуміти, адже вона родом з України.     Любов Хиль, виконавчий директор програми «Реабілітація дітей-інвалідів міста Комсомольська», зазначила: «10 років -  це досить значна віха у становленні й розвитку центру. З 2007 року, коли в  Комсомольську за ініціативою міського голови розпочала реалізовуватись програма по соціальній реабілітації дітей-інвалідів, ми відчули добру підтримку наших кременчуцьких колег з Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів  та міської влади, яка й сьогодні завжди йде нам назустріч та не відмовляє у співпраці».

З великою вдячністю всі присутні згадували колишнього  директора Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Колесник Надію Геннадіївну, яка рано пішла з життя. Це була людина великої та світлої душі, яка своєю подвижницькою діяльністю зробила все для того, щоб заклад працював і розвивався.

Сьогодні в центрі створені всі умови для діток, хто потребує додаткової педагогічної уваги та особливих форм соціальної реабілітації.  Завдячуючи висококваліфікованим фахівцям, директору центру Івакіній Юлії Станіславівні, вихованці почувають себе комфортно та затишно, мають змогу відкривати свої здібності, спілкуватися з однолітками, знаходити сили та бажання радіти життю.