Шановні працівники соціальної сфери!

Сердечно вітаю вас із професійним святом.

Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів громадян. Саме ви, її працівники, відчуваєте життєвий пульс суспільства, тому що першими стикаєтесь із проблемами, болем, потребами малозахищеної категорії комсомольчан: інвалідів, безробітних, багатодітних сімей, дітей-сиріт і всіх, хто потребує підтримки.

Люди довіряють вам, тому що переконані: саме у соціальній службі вони знайдуть не тільки вирішення своїх проблем, а й отримають кваліфіковану пораду, співчуття, розуміння і підтримку.

Тож прийміть слова щирої вдячності за невичерпні доброту, чуйність і професіоналізм, які ви проявляєте в роботі.

Хай найвищою нагородою для вас завжди будуть шана і подяка, а милосердя, глибоке усвідомлення важливості вашої праці надають сил та натхнення у благородній справі служіння людям.

З повагою,
міський голова                                 С.А. Супрун