Дорогі юні друзі, шановні дорослі!

altЩороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято дорослих - хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них, допомагає твердо стати на ноги і обрати власну життєву дорогу.

Діти – найдорожчий скарб для кожної родини, наші радість і майбутнє. Саме тому святий обов\'язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих маленьких співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути себе потрібними суспільству, адже не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.

Нам, дорослим, необхідно усвідомити, що саме від нас залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління комсомольчан.

Бажаю вам, юні друзі, міцного здоров\'я, щастя, добра і родинного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми. Дорослим бажаю добробуту і процвітання, а Комсомольську — впевненого щасливого майбуття!

Міський голова                    С.А. Супрун