Двадцять першого січня у великому залі Палацу культури і творчості комсомольчани відзначали велике державне свято – День Соборності України. На урочисте зібрання прийшли представники міської влади, громадських організацій, учасники АТО, містяни, щоб згадати історію України, вшанувати пам\'ять усіх відомих і безіменних героїв-борців за незалежну, соборну Україну, висловити слова сердечної вдячності учасникам АТО. Захід відвідав міський голова Дмитро Биков, секретар міської ради Сергій Дорота, військовий комісар Комсомольського районного військкомату підполковник Едуард Марченко, заступник військового комісара Комсомольського районного військкомату майор Володимир Пучков і начальник міського відділу культури і туризму Ірина Зеленська.

За традицією, перед початком святкового заходу в холі Палацу культури натхненно грав муніципальний духовий оркестр під керівництвом Олександра Черевка. Програму святкового вечора відкрив український народний оркестр «Мамай» Полтавської обласної філармонії під керівництвом заслуженого працівника культури України Миколи Жернового. У залі тріумфувала атмосфера емоційної піднесеності й наснаги. З великим і величним державним святом – Днем Соборності України – усіх присутніх сердечно привітав міський голова Дмитро Биков. Він зазначив, що сьогодні наша країна переживає важкі часи і щоб пережити їх, усім нам потрібно об\'єднуватися. «На Сході країни йде війна, наші хлопці зі зброєю в руках відстоюють єдність, цілісність і незалежність нашої держави. Незважаючи на всі труднощі, Комсомольськ розвивається. Ми з вами робимо все можливе для того, щоб він став найкращим містом України. Бажаю всім комсомольчанам здоров\'я, натхнення, миру і злагоди», – сказав Дмитро Геннадійович.

У цей урочистий момент ми з величезною вдячністю згадуємо всіх патріотів, які ціною неймовірних зусиль відстояли свободу і цілісність нашої соборної України. Ми низько вклоняємося мужнім чоловікам, які ціною власного життя відстоюють незалежність нашої держави. Згідно з розпорядженням військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату, з нагоди свята – Дня Соборності України – заохочувальною відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України генерала армії Віктора Муженка нагрудним знаком «Учасник АТО» нагородили 33 комсомольчан-учасників АТО. Почесну місію вручення державних нагород виконав міський голова Дмитро Биков і військовий комісар Комсомольського районного військкомату підполковник Едуард Марченко. Вихід кожного учасника АТО на сцену для отримання нагрудного знака супроводжувався бурхливими оплесками залу глядачів. Кожному хотілося висловити особливу подяку, подарувати любов і тепло свого серця нашим воїнам-землякам.

Після урочистої церемонії вручення державних нагород комсомольчани насолоджувалися чудовою концертною програмою українського народного оркестру, українським музичним етносом, автентичними мелодіями народних пісень різних регіонів України в сучасному аранжуванні у виконанні провідних солістів Полтавської обласної філармонії.